Karta zboží
CALDOR 5 Druhů masa 800g Adult 100% čerstvého masa

CALDOR 5 Druhů masa 800g Super Premium Adult 100% čerstvého masa, výlučně z vybraných kusů svalového masa a drobů, čerstvě připravená-studena lisované oleje světlice(Made in Germany)

Pro všechny psy výlučně z vybraných kusů svalového maso a drobů, doplněné čerstvě připravená-studena lisované oleje světlice

Složení:

hovězí 39%

Jehně 15%

Kuře 15%

Krůta 15%

Králík 15%

Olej Světlice: min. 0,5%

Pure maso je tak jemně vařené, že jsou zachovány všechny přírodní vitamíny, minerály a stopové prvky.Maso neobsahuje žádnou podobu zvířete maso nebo kostní moučka není v něm žádné obilí a rostlinné výtažky sójové bílkoviny.


 
Neobsahuje:

Oleje aromatické látky, barviva.

VÝŽIVOVÉ INFORMACE:

Za studena lisovaný světlicový olej je jeden z nejvýživnějších olejů vůbec! Obsahuje významné množství polynenasycené mastné kyseliny linolové a přírodního vitaminu E.

Expirace:

viz datum minimální trvanlivosti uvedeno na víčku, datum výroby 36 měsíců vyrobených před stanoveným datem vypršení. Referenční číslo šarže a uznání nebo vyžadující registrační nebo identifikační číslo, viz dole na obalu.

Krmné dávky dle hmotnosti zvířete:

viz. více foto obalu

VÁHA PSA/KG DENNÍ NORMA
5-10 1/8-1/4  
10-15 1/4-1/2  
15-20 1/2-3/4  
20-25 3/4-1  
25-40 1-1 1/2  
40-60 1 1/2-2  

chápána pouze jako vodítko pro individuální potřeby Vašeho psa závisí nejen na hmotnosti zvířete v dospělosti, stáří činnosti a druh plemene. Konzervy Ropodog rozdělte alespoň na dvě jídla denně.   

Neotevřené konzervy skladujeme v temnu při běžné pokojové teplotě.

Datum expirace a výrobní šarže jsou napsány na dně plechovky.

Otevřenou konzervu uchováváme zavíčkovanou v ledničce po dobu maximálně tří dnů.

Porci před podáváním ohřejeme na pokojovou teplotu.

Čistá hmotnost
800 g

Dusíkatých látek 15,5%
Surový tuk 5,1% 
vlákno 0,5% 
Hrubého popela 2,0%
vlhkost 76,0%

Ropodog konzervy, můžete podávat samostatně nebo ve směsi s naší rýží a zeleninou Flocke ropoodog snadno s našimi Flocke rostlinných plodin ropodog Floc extra např.1/2flocken nebo 1/3flocken dávky.

Známky zdravého zvířete:

● Sametově lesklá srst

● Zářivě čisté oči

● Robustní kosti

● Vitalita a životní elán

● Čistý a vlhký čumák

● Pružná a hebká pokožka

● Silné a pružné svaly

● Vysoká stravitelnost

Masové velké konzervy pro psy

 

Poctivé masové a lehce stravitelné psí konzervované pokrmy ROPODOG, ROPODOG Sensi plus, PURI a CALDOR s vitamíny a minerálními látkami jsou denním jídelníčkem Vašich psů.

Tepelně konzervované maso z vlastní šťávy je velmi zdravé, psům rozšiřuje spektrum živin a vysoká biologická stravitelnost kvalitních proteinů nezatěžuje trávicí ústrojí. Psi tyto kvalitní pokrmy lehce tráví.

64 Kč
akce
skladem