Nabídka
   Stratmann's Working-Croc 20Kg (vyvinuto a doporučeno veterináři a chovateli)
Plnohodnotná strava pro dospělé aktivní psy všech plemen ve sportovní fázi. Pro psy při zvláštní zátěži (např. psí sport, agilnost, lovečtí psi, hlídání, policejní služby) jsme pro takovou aktivní fázi vyvinuli naši speciální psí stravu „Working-Croc“. OMEGA-3, OMEGA-6 V poměru 1:5 Z mořských ryb a Lecitínu (Optimální kůže a pevná srst) s Vitamínem E(silný imunitní systém a odolnost)
1049 Kč
akce
   Stratmann's Classic-Croc 20Kg (vyvinuto a doporučeno veterináři a chovateli)
Plnohodnotná strava pro dospělé aktivní psy všech plemen ve fázi odpočinku. V případě, že Váš pes musí po delší časové období podávat jen malý nebo žádný výkon, ale Vy nechcete upustit od znamenité receptury stravy Working-Croc, doporučujeme Vám stravu „Classic-Croc“, která je určena právě pro takovou fázi odpočinku! OMEGA-3, OMEGA-6 V poměru 1:5 Z mořských ryb a Lecitínu (Optimální kůže a pevná srst) s Vitamínem E(silný imunitní systém a odolnost)
1049 Kč
akce
   Stratmann's Junior AGR 20Kg s lecitinem (vyvinuto a doporučeno veterináři a chovateli)
Přirozená plnohodnotná strava pro štěňata všech plemen od 25 kg konečné váhy v dospělosti. OMEGA-3, OMEGA-6 V poměru 1:5 Z mořských ryb a Lecitínu (Optimální kůže a pevná srst) s Vitamínem E(silný imunitní systém a odolnost)
1099 Kč
akce