Kliknutím na otazník zavřete informace o zboží 

ROPODOG ®

 

Přirozená psí potrava se systémem

 

Psí suchary a psí sušenky

 

Garance

 

Potvrzujeme, že všechny psí suchary a psí sušenky ROPODOG, které obsahují živočišnou bílkovinu resp. maso z hovězího dobytka, jsou vyrobeny ze surovin,

 

a.... které neobsahují žádná z hovězího dobytka pocházející živočišná těla, části živočišných těl nebo výrobky, které byly za účelem potravy pro zvířata importovány ze Spojeného království Velké Británie, Irska, Francie nebo Švýcarska.                 

 

b. ... ve kterých také nepoužíváme žádné maso, masovou krmivovou moučku, masovou kostní moučku nebo škvarkovou moučku z hovězího dobytka s původem ve Spojeném království Velké Británie, Irsku, Francii nebo Švýcarsku.

 

c. ... které byly podle nařízení ES zahřány při teplotě 133 stupňů Celsia a s tlakem 3 bary po dobu alespoň 20 minut.

 

d. ... které jsou odebírány z jatek, jež jsou pravidelně kontrolována úředními veterinárními lékaři a jež se mohou prokázat povolením. 

 

ROPODOG

psí suchary a

psí sušenky

 

Veterináři doporučená doplňková strava pro psy - nikoliv pouze jako odměna...

 

Pokud má Váš pes zůstat zdravý, jeho zuby potřebují trénink: kousání a chroupání psích sušenek a psích sucharů je ta nejpříjemnější péče, kterou svému psovi můžete nabídnout. Udržuje zuby zdravé a fit, redukuje nepříjemný zubní povlak a zubní kámen a pomáhá se vyhnout hnilobným bakteriím, zubním kazům a zánětům. Psí sušenky a psí suchary ROPODOG podporují proces samočistění psího chrupu. Jsou to pro Vašeho psa tak říkajíc „zubní kartáčky"!

 

To samé platí pro žvýkací svalstvo, které je nutné udržovat ve formě, aby čelistní klouby zůstaly pohyblivé a svalstvo neochablo.   

 

Alergie mají nejrůznější příčiny a následky.  Hlavní spouštěče alergií jsou u psů stále ještě bílkoviny a určité druhy obilovin. Veterináři radí ve všech případech co nepřesněji vypátrat přísady obsahující zdroje bílkovin a uhlohydrátů a vyhnout se tak zjištěným alergiím prostřednictvím vhodného krmiva. My Vám v tomto samozřejmě pomáháme a uvádíme u všech psích sušenek a sucharů použité zdroje bílkovin (konkrétní druh masa) i uhlohydrátů (obiloviny), aby si Váš pes mohl pochutnat na tom správném druhu.    Psí suchary ROPODOG a kontrola: Psí suchary a psí sušenky jsou vyvíjeny ve spolupráci s odborníky na psí stravu a vyrábí se pod dohledem veterinárních úřadů a úřadů pro vědecký výzkum v oblasti výživy. U psích sucharů a psích sušenek ROPODOG používáme pouze vybrané zdroje surovin a suroviny, které se zpracovávají až po důkladné kontrole. 

 

Odborník radí

Náš tip ohledně výživy pro zdravou odměnu Vašeho psa, pro psy s alergiemi i pro občasnou malou svačinku.

 

Psí suchary a psí sušenky ROPODOG jsou ideální doplňkové krmivo vhodné pro Vašeho psa jako zdravá odměna nebo občasná malá svačinka. Naše pečivo je lehce stravitelné a naladěné na psí organismus. Ke zdravému vývoji patří vyvážená a rozmanitá výživa, a tím také psí suchary ROPODOG a psí sušenky ROPODOG. 

 

Odměňte Vašeho psa pamlskem z ruky při tréninku, ať už venku či doma, po jeho pravidelných jídlech nebo mu jednoduše přidejte několik kousků k jeho denní stravě!

 

V čem vlastně spočívá rozdíl mezi psími suchary a psími sušenkami?

Krátká odpověď na tuto otázku zní, že jedny jsou tvrdé a druhé ještě tvrdší. Rozlišením těchto dvou pojmů Vám chceme krátce a výstižně poradit, jak lze odhadnout tvrdost našeho různého pečiva, a vždy tak učinit správnou volbu vzhledem k velikosti a věku Vašeho psa. 

 

 

Suchar                        Sušenka

tvrdý                           velmi tvrdá       až        ultra tvrdá

 

schéma stupňů tvrdosti

 

Suchar: tvrdý

Sušenka: velmi tvrdá až ultra-tvrdá 

 

 

Suroviny

 

bílkovina, maso, rybí moučka, obiloviny

tuk

uhlohydráty, obiloviny, zelenina, ovoce

hrubá vláknina, balastní látky

hrubý popel

minerály

stopové prvky

vitamíny

 

  • Použité maso zajistí Vašemu psovi nejen 10 nejdůležitějších aminokyselin, ale také činí ze sucharů a sušenek ROPODOG chutnou doplňkovou stravu. Používáme masovou moučku a žádné odpadní produkty.

 

  • Naše rybí moučka je vynikající zdroj Omega 3, nenasycených mastných kyselin a kyseliny linolové, jež jsou nezbytné pro zdravou a lesklou srst.

 

  • Obiloviny představují hlavní složku sucharů a sušenek ROPODOG. Jsou proto co nejdůkladněji kontrolovány našimi pověřenci voblasti kvality, abychom zaručili, že zpracovány budou jen zdravé obiloviny. Spolu s použitou zeleninou poskytují balastní látky, které potřebuje každý pes. Vnašich zcela bezmasých vegetariánských psích sucharech a psích sušenkách tvoří samy či vkombinaci smoučkou ze sójových bobů zdroj bílkovin a energie.

 

  • Používáme chelatované minerály: chelatování je postup, který zpracovává minerální látky a stopové prvky tak, aby je mohl rovnou ztěla přijmout trávicí trakt. Odpadá proces přeměny a snižuje se zatížení krevního oběhu.

           

  • Žádný cukr nebo jen malé množství: Chceme chránit zuby Vašeho psa.

 

  • Vitamíny Jen do několika málo druhů psích sucharů a psích sušenek ROPODOG jsme přidali vitamíny. Zpravidla jich také není zapotřebí. Váš pes získává dostatek vitamínů prostřednictvím vhodné kompletní stravy, např. ROPODOG-Mix nebo ROPODOG-krekry, a tak se do těchto pamlsků za odměnu či „zubních kartáčků" již vitamíny nepřidávají, aby jich Váš pes nedostal příliš.

 

  • Málo soli či vůbec žádná:

            Ve většině psích sucharů a psích sušenek ROPODOG není žádná sůl nebo jí obsahují jen velmi málo. Chceme tím podpořit zdraví Vašeho psa, protože příliš velké množství soli vede k vysokému krevnímu tlaku, edémům či onemocněním ledvin.  

 

  • Žádné antioxidanty: Psí suchary a psí sušenky ROPODOG neobsahují žádné antioxidanty pro stabilizaci tuků. Díky vysokým teplotám při pečení a minimálnímu používání olejů i tuků zůstává pečivo stabilní, zdravé a trvanlivé minimálně 12 měsíců.

 

  • Žádné umělé potravinářské příchuti, potravinářská barviva či konzervační látky: Přirozené příchuti našeho pečiva dosahujeme díky přirozené povaze našich surovin. Přirozenou chuť našich surovin ocení i Váš pes.

 

NEPOUŽÍVÁME:

 

S Ů L

A N T I O X I D A N T Y

P Ř Í C H U T I

B A R V I V A

K O N Z E R VA Č N Í  L Á T K Y

 

Výzkumy prokázaly, že umělá potravinářská barviva mohou vést k přílišné nervozitě a alergickým reakcím. Proto žádná potravinářská barviva nepoužíváme. Barva našich psích sucharů se zakládá zásadně jen na přirozených surovinách.

Konzervační látky! Ne, děkujeme! - My naše pečivo konzervujeme pomocí vlastního procesu pečení, a to minimálně na 12 měsíců.

 

Nabídka
   KNUSPERLE 10kg
Délka:cca 8cm - Výška:cca. 6cm - Šířka: cca 2,5 cm (Bez umělých příchutí, barviv, konzervantů) cca.počet Ks v 10KG balení je 230/1ks=2,6 Kč. Vyrobeno 12 měsíců před uvedeným datem minimální trvanlivosti. Doporučené denní dávky jsou uvedeny na obale a to dle hmotnosti konečné váhy zvířete v dospělosti. Viz.zvětšené foto!!!
619 Kč
   TYČINKY 10kg
Délka: cca 13 cm – Šířka/Výška: cca 3 cm (Bez umělých příchutí, barviv, konzervantů) cca.počet Ks v 10KG balení je 150/1ks=4 Kč. Vyrobeno 12 měsíců před uvedeným datem minimální trvanlivosti. Doporučené denní dávky jsou uvedeny na obale a to dle hmotnosti konečné váhy zvířete v dospělosti. Viz.zvětšené foto!!!
619 Kč
   KOSTI PRO JUNIORY MIX 10kg
Délka: cca 5 cm – Celková šířka cca 1 cm (Bez umělých příchutí, barviv, konzervantů) cca.počet Ks v 10KG balení je 2300/1ks=0,3 Kč. Vyrobeno 12 měsíců před uvedeným datem minimální trvanlivosti. Doporučené denní dávky jsou uvedeny na obale a to dle hmotnosti konečné váhy zvířete v dospělosti. Viz.zvětšené foto!!!
729 Kč
   PESTRÁ SMĚS GEOMETRICKÉ TVARY 10kg
Délka: cca 5 cm – Celková šířka: cca 1 cm (Bez umělých příchutí - konzervantů) cca.počet Ks v 10KG balení je 2400/1ks=0,3 Kč. Vyrobeno 12 měsíců před uvedeným datem minimální trvanlivosti. Doporučené denní dávky jsou uvedeny na obale a to dle hmotnosti konečné váhy zvířete v dospělosti. Viz.zvětšené foto!!!
729 Kč
   MORKOVÁ KOST S HOVĚZÍM 10kg
Průměr: cca 2,5 cm – Výška: cca 1 – 1,5 cm (Bez umělých příchutí, barviv,konzervantů) cca.počet Ks v 10KG balení je 1850/1ks=0,4 Kč. Vyrobeno 12 měsíců před uvedeným datem minimální trvanlivosti. Doporučené denní dávky jsou uvedeny na obale a to dle hmotnosti konečné váhy zvířete v dospělosti. Viz.zvětšené foto!!!
829 Kč
   MORKOVÁ KOST S KUŘETEM & TVAROHEM 10kg
Průměr: cca 2,5 cm – Výška: cca 1 – 1,5 cm (Bez umělých příchutí, barviv, konzervantů) cca.počet Ks v 10KG balení je 1850/1ks=0,4 Kč. Vyrobeno 12 měsíců před uvedeným datem minimální trvanlivosti. Doporučené denní dávky jsou uvedeny na obale a to dle hmotnosti konečné váhy zvířete v dospělosti. Viz.zvětšené foto!!!
829 Kč
   MORKOVÁ KOST S LOSOSEM 10kg
Průměr: cca 2,5 cm – Výška: cca 1 – 1,5 cm (Bez umělých příchutí, barviv, konzervantů) cca.počet Ks v 10KG balení je 1850/1ks=0,4 Kč. Vyrobeno 12 měsíců před uvedeným datem minimální trvanlivosti. Doporučené denní dávky jsou uvedeny na obale a to dle hmotnosti konečné váhy zvířete v dospělosti. Viz.zvětšené foto!!!
829 Kč
   SOUSTO ZE ŽALUDKŮ 10kg
Délka: cca 4 cm – Šířka: cca 3 cm (Bez umělých příchutí, konzervantů) cca.počet Ks v 10KG balení je 1050/1ks=0,8Kč. Vyrobeno 12 měsíců před uvedeným datem minimální trvanlivosti. Doporučené denní dávky jsou uvedeny na obale a to dle hmotnosti konečné váhy zvířete v dospělosti. Viz.zvětšené foto!!!
939 Kč
   BRAVO KOST MIX 10kg
Délka: cca 6 cm – > Celková šířka: cca 2,5 cm (Bez umělých příchutí, konzervantů)cca.počet Ks v 10KG balení je 700/1ks=1,3 Kč. Vyrobeno 12 měsíců před uvedeným datem minimální trvanlivosti. Doporučené denní dávky jsou uvedeny na obale a to dle hmotnosti konečné váhy zvířete v dospělosti. Viz.zvětšené foto!!!
939 Kč
   ZELENINOVÉ KULIČKY 10kg
Průměr: cca 1 cm (Bez umělých příchutí, barviv, konzervantů) cca.počet Ks v 10KG balení je 9000/1ks=0,06Kč=100g/6 Kč. Vyrobeno 12 měsíců před uvedeným datem minimální trvanlivosti. Doporučené denní dávky jsou uvedeny na obale a to dle hmotnosti konečné váhy zvířete v dospělosti. Viz.zvětšené foto!!!
629 Kč
   SUCHARY-KOLO 10kg
Průměr: cca 7,5 cm (Bez umělých příchutí, barviv, konzervantů) cca.počet Ks v 10KG balení je 230/1ks=2,6 Kč. Vyrobeno 12 měsíců před uvedeným datem minimální trvanlivosti. Doporučené denní dávky jsou uvedeny na obale a to dle hmotnosti konečné váhy zvířete v dospělosti. Viz.zvětšené foto!!!
629 Kč
   KNUDDELCHEN TRIO MIX 10kg
Průměr: cca 1 cm (Bez umělých příchutí, barviv, konzervantů) cca.počet Ks v 10KG balení je 4000/1ks=0,2 Kč=100g/8 Kč. Vyrobeno 12 měsíců před uvedeným datem minimální trvanlivosti. Doporučené denní dávky jsou uvedeny na obale a to dle hmotnosti konečné váhy zvířete v dospělosti. Viz.zvětšené foto!!!
829 Kč
   JEHNĚČÍ RÝŽOVÉ PENÍZKY 10kg
Průměr: cca 5 cm (Bez umělých příchutí, barviv, konzervantů) cca.počet Ks v 10KG balení je 900/1ks=0,8Kč. Vyrobeno 12 měsíců před uvedeným datem minimální trvanlivosti. Doporučené denní dávky jsou uvedeny na obale a to dle hmotnosti konečné váhy zvířete v dospělosti. Viz.zvětšené foto!!!
729 Kč
   ZVÍŘECÍ FIGURKY MIX 10kg
Cca: 4,5 x 3 x 1 cm, Hmotnost: cca. 5,5 g, Charakter: velmi tvrdé cca.počet Ks v 10KG balení je 2000/1ks=0,4 Kč. Vyrobeno 12 měsíců před uvedeným datem minimální trvanlivosti. Doporučené denní dávky jsou uvedeny na obale a to dle hmotnosti konečné váhy zvířete v dospělosti. Viz.zvětšené foto!!!
939 Kč
   MINI PÖPP MIX 10kg
Délka: cca. 3 cm, Šířka: cca. 2 cm, Hmotnost: cca. 4 g,(Bez umělých příchutí, barviv, konzervantů) cca.počet Ks v 10KG balení je 2500/1ks=0,2 Kč=100g/6 Kč. Vyrobeno 12 měsíců před uvedeným datem minimální trvanlivosti. Doporučené denní dávky jsou uvedeny na obale a to dle hmotnosti konečné váhy zvířete v dospělosti. Viz.zvětšené foto!!!
629 Kč